psychologické služby
lektorská činnost         arteterapie

Ceník:

Psychologické a psychoterapeutické poradenství – 700 Kč/hodina
Arteterapeutické sezení – 700 Kč /hodina
Lektorská činnost – cena dohodou

Na základě dohody poskytuji slevy klientům v tíživé situaci. Za večerní (po 18:00 hodině) a víkendové konzultace si účtuji příplatek 30%.

 

Podmínky:

Konzultace trvá 50 minut a je třeba se předem objednat telefonicky nebo e-mailem.
Pokud se nemůžete dostavit na domluvenou konzultaci, je nutné se omluvit minimálně 24 hodin předem e-mailem či sms. Pokud se nedostavíte na konzultaci bez omluvy, platíte 100% stornopoplatek, tj. jako by jste konzultaci absolvovali. Storno individuálně posuzuji, je možné sjednat výjimku z tohoto pravidla.

Nejsem vázána smlouvou se zdravotní pojišťovnou. O klientech nevedu dokumentaci obsahující osobní údaje, pokud je to pro vás důležité, můžeme pracovat anonymně. Pro objednání nepotřebujete doporučení lékaře.

Poradenství můžete kdykoliv ukončit, naopak se mohu s vámi setkávat tak dlouho, jak budete potřebovat.

Pracuji na základě živnostenského oprávnění na vázanou živnost psychologického poradenství – IČ 67406335.

 

Jak postupovat při objednání:

  1. Telefonicky či e-mailem si domluvíme termín prvního sekání. Při kontaktu přes mobil pošlete raději sms, během konzultací telefony nezvedám. Ozvu se vám zpátky.
  2. První setkání slouží především k orientaci v problému, společnému mapování možných témat a podoby spolupráce. Rozhodneme se, zda a jakou formou budeme pokračovat nebo zda je na místě předat kontakty na jiného odborníka či jiné pracoviště.
  3. Dále si domluvíme frekvenci konzultací a platební podmínky.